به وب سایت رسمی هلدینگ بین المللی چوبیران خوش آمدید.

مزایای استفاده از چوب در ساخت ویلا

با توجه به این که چوب , و سازه چوبی از عصر حجر با انسان بوده و تا به امروز این رابطه هیچگاه قطع نشده، شاید کمرنگ شده باشد که آن هم به دلیل وجود موادی مثل فولاد و بتن می باشد.

ویلاهای چوبی به دلیل اینکه چوب خود یک جاندار بوده باعث آرامش بیشتری در انسان می شوند و زندگی در این ویلاها از لحاظ روانی برای انسان مناسب تر است. برای ساخت ویلا چوبی باید جنگل ها را از بین برد و درخت ها را برید ولی یک راه برای این مشکل در ساخت ویلای چوبی وجود دارد و آن هم این که به ازای بریدن هر درخت یک درخت بکاریم. در واقع می توان با ساخت ویلای چوبی و جنگل های مصنوعی از آلودگی کارخانه های تولید فولاد و بتن نیز جلوگیری کرد. از جنبه معماری می توان گفت که ویلاهای چوبی باعث زیبایی شهرها می شوند و رنگ و بوی خاصی به آن می دهند و در زندگی و روابط اجتماعی انسان نقش بسزایی دارند. در ساخت ویلا چوبی نیاز به تخصص های متعدد نیست و این کار درصد خطا را در حین ساخت و ساز کم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*